Vasaras nometne

Vasaras nometnes treneriem "Fitness Camp "Ronīši"" tradīcija tika aizsākta 2006. gada vasarā, kad pirmo reizi jaukajā Kurzemes jūrmalas kempingā - RTU sporta un atpūtas bāzē "RONĪŠI" pulcējās aktīvākie LAA biedri, treneri, gan paši, gan ar ģimenēm, lai kopīgā aktīvā, izglītojošā un patīkamā atpūtā pavadītu 3 neaizmirstamas dienas jūras krastā. (Dzīvošana vairākvietīgās kempinga mājiņās, ēdināšana un dušas iekļautas dalības maksā).

Nometnes programmā katru gadu tiek plānoti interesanti pasākumi - izglītojošas meistarklases aktuālākajos aerobikas veidos, interesantas lekcijas par veselības un profesionālā darba metodikas tēmām. Neizpaliek arī kopīgās aktīvās atpūtas prieki - rīta vingrošana jūras krastā, kopīgas pludmales un laukuma sporta spēles. Vēlaties dziesmas un dejas pie ugunskura? - lūdzu, katra iniciatīva pozitīvas nometnes gaisotnes veidošanā tiek atbalstīta! Un, protams, treneru atkal satikšanās, pieredzes apmaiņas, kopā darbošanās prieka un jaunu draugu iegūšanas svētki - tāds ir mūsu vasaras nometnes mērķis!

Nepaliec malā - pievienojies, ikviens mīļi gaidīts!

Sekojiet mūsu mājas lapai, informācija par 2014. gada nometnes programmu, pieteikšanās kārtību un dalības maksu būs ievietota sadaļā "Jaunumi". Tuvāka informācija par kempingu: www.ronisi.lv

Iepriekšējo gadu nometņu fotogrāfijas: