Festivāls "Aerobika visiem"

LAA Latvijas mēroga aerobikas festivāla "Aerobika visiem" tradīciju aizsāka 1993. gadā. Kopš tā laika iemīļotais festivāls noticis jau 19 reizes! No pirmsākumiem festivāla mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu Latvijā un dot iespēju dažādiem sporta klubiem, veselības grupām un pašdarbības kolektīviem iepazīstināt citus domubiedrus ar savu darbību, vienlaicīgi ceļot aerobikas speciālistu profesionālo kvalifikāciju. No sākotnējiem 200 dalībniekiem festivāla dalībnieku skaits ir izaudzis līdz pat rekordlielam dalībnieku skaitam - 1800.

Festivāls apvienojis visdažādākā vecuma dalībniekus, sākot no 3-5 gadīgiem bērniem līdz pat sirmam vecumam, tomēr, ņemot vērā lielo dalībnieku atsaucību ne vien pieaugušo, bet arī bērnu komandu vidū, LAA nolēma turpmāk nodalīt bērnu un pieaugušo pasākumus, atsākot bērniem un jauniešiem savu - ikgadējo festivālu "Aerobikas zvaigznītes", kas tradicionāli, saskaņā ar LAA darba plānu, notiks gada nogalē.
Festivāls noritējis gan Sporta Manēžā, gan nakts kluba "La Rocca" telpās, tomēr pēdējos gados iemīļota norises vieta ir bērnu un jaunatnes sporta centra "Daugava", Kr. Barona ielā 107, Rīgā, viesmīlīgās telpas.
Aktīvāko dalībnieku vidū allaž Rīgas, Liepājas, Ventspils, Cēsu, Tukuma, Talsu, Valmieras, Rēzeknes, Daugavpils u.c. Latvijas pilsētu un rajonu komandas, pārstāvot savu priekšnesumu programmās populārākos aerobikas un fitnesa/veselības klubu nodarbību veidus - klasisko aerobiku, step aerobiku, deju aerobiku, latino, kick box, kantrī stila aerobiku, hip hop aerobiku, aerobiku ar priekšmetiem - bumbām, nūjām u.c., body bike, vēderdejas, līnijdejas un daudzus citus.

Mūsu festivāls allaž sniedz dalībniekiem iespēju satikt simtiem domubiedru no visas Latvijas, gūt pozitīvās atmosfēras emocijas un neatsveramu pieredzi no uzstāšanās un piedalīšanās prieka.
Savukārt Latvijas vadošo klubu aerobikas instruktori/treneri iemīļojuši šo pasākumu kā lielisku savas radošās izaugsmes veicināšanas veidu - domājot un sagatavojot daudzveidīgos priekšnesumus neskaitāmos mēģinājumos ar klientiem un kolēģiem, kā arī gūstot vispārēju priekšstatu par aerobikas daudzveidību, Latvijā populārākajiem aerobikas veidiem un, protams, smeļoties jaunas idejas savai turpmākajai profesionālajai darbībai.

Šobrīd nosacījumi dalībai festivālā ir sekojoši:

  • Viena komanda uzstājas tikai ar vienu priekšnesumu.
  • Komandā jābūt ne mazāk par 8 dalībniekiem vecākiem par 16 gadiem.
  • Maksimālais priekšnesuma ilgums ne vairāk kā 2 min.30 sek.
  • Priekšnesuma mūzikai jābūt ierakstītai kā vienīgai kompozīcijai atsevišķā CD (Uzmanību! Jūsu drošībai, lūdzam iesniegt mūziku divās dažādu ražotāju matricās. Pieredze rāda, ka ne visa aparatūra "lasa" visu ražotāju informācijas nesējus).

Sīkāka informācija par festivālu allaž tiek izsūtīta LAA biedriem un sporta klubiem, kā arī par nākošā gada festivālu būs ievietota šai mājas lapā - sekojiet reklāmai.
Mīļie kolēģi, instruktori/treneri- esiet drošāki - izmantojiet šo pasākumu lai radoši īstenotu savas vistrakākās idejas, kas ne vienmēr iespējams aerobikas zālē nodarbību laikā! Šis ir lielisks veids parādīt visai Latvijai savu "varēšanu" profesionāli, skaisti un iedvesmojoši strādāt, apvienojot savus kolēģus un/vai klientus, kopīgā radošā darbā, kas festivāla laikā sniedz piepildījuma sajūtu un darba atalgojumu skatītāju un citu dalībnieku aplausu ovācijās.

Mīļie klienti - fitnesa fani, sporta klubu un veselības grupu vingrotāji! Kļūstiet par mūsu festivāla dalībniekiem un šī neaizmirstamā pieredze par gatavošanos un uzstāšanos uz mūžu paliks Jūsu. Nekad nav par vēlu sākt. Nāciet, parādiet sevi, papriecājieties par citu sasniegumiem - tas iedvesmo! Visa pamatā ir ideja un vēlme piedalīties - īstenošanas līdzekļus Jums palīdzēs atrast iemīļotā kluba treneri. Un atsaucīgu, iedejām bagātu treneru, ticiet, Latvijā netrūkst!

Uz tikšanos 20.-tajā jubilejas festivālā 2014. gada martā!

LAA festivāls aerobika visiem neaizmirstamu mirkļu fotogrāfijās: